داور بازی تیم‎های پرسپولیس تهران و فولاد خوزستان با درخواست تیم تهرانی تغییر کرده است.

به گزارش خوزستان اسپورت، رادنیوز گزارش داد که اسامی داوران بازی‎های هفته دوم لیگ برتر شانزدهم در حالی اعلام شده که داور تعیین شده برای بازی پرسپولیس و فولاد به درخواست مسئولان تیم قرمزپوش تهران تغییر پیدا کرده است.

پرسپولیس داور بازی با فولاد را تغییر داد!


در این گزارش آمده است: در فهرست اولیه قرار بود داور باتجربه‌‎ای بازی پرسپولیس و فولاد را قضاوت کند اما باشگاه پرسپولیس با استناد به این موضوع که این داور در فصل پانزدهم لیگ برتر دو بار علیه سرخ‎پوشان سوت زده بود، بلافاصله به انتخاب داور بازی اعتراض کردند و نام داور را تغییر دادند.

اگرچه سازمان لیگ اشاره‎ای به تغییر نام داور بازی پرسپولیس و فولاد نکرده و فقط نام سیدعلی را به عنوان داور بازی ارائه داده اما یک منبع موثق به رادنیوز گفت: در لیست اولیه، سیدعلی هفته دوم داوری نداشت اما با اعتراض شفاهی پرسپولیسی‎ها او جایگزین داور باتجربه‎ای شد که فصل قبل دو بار به اشتباه و به ضرر پرسپولیس سوت زده بود.

در هفته اول هم داور یک بازی به دلیل مشکلات شخصی عوض شد اما این بار یک باشگاه داور را عوض کرده است و این می‎تواند شروع دخالت‎های آشکار و پنهان باشگاه‎ها در کار کمیته داوران و دپارتمان داوری باشد.

براساس این گزارش، شاید بهتر باشد سازمان لیگ این رویه که یک روز زودتر نام داوران را به باشگاه‎ها ارائه می‎کند، تغییر بدهد و جلوی این تغییرات را بگیرد!

به گزارش خوزستان اسپورت، فولادی‎ها که به قضاوت تورج حق‎وردی در هفته نخست لیگ معترض بودند، در حالی باید با قضاوت سیدعلی در استادیوم آزادی به مصاف پرسپولیس بروند که قضاوت‎های این داور 38 ساله اهل شهرری طی دوره‎های قبلی لیگ برتر چندین بار با اعتراض فولادی‎ها همراه بوده است.

باید دید که باشگاه فولاد خوزستان چه موضعی در رابطه با اعمال نفوذ پرسپولیس و تغییر داور اصلی بازی این دو تیم اتخاذ خواهد کرد.

منبع : پایگاه خبری داوران مسجدسلیمان |پرسپولیس داور بازی‎اش با فولاد را تغییر داد!
برچسب ها : داور ,پرسپولیس ,بازی ,تغییر ,فولاد ,هفته ,داور بازی ,بازی پرسپولیس ,خوزستان اسپورت، ,گزارش خوزستان ,فولاد خوزستان ,گزارش خوزستان اسپورت،